To nowy segment działalności znanej w naszym mieście marki Rumińscy. Rodzinna firma uruchomiła restaurację w podtoruńskim Głogowie. Lokal został otwarty 24 czerwca.
Historia marki Rumińscy zaczęła się w podtoruńskim Głogowie w 1986 roku. Wówczas powstał zakład cukierniczy zajmujący się produkcją cukierków, krówek, murzynków i marcepanków. Sześć lat później - od 1992 roku - firma zajęła się tym, z czego w naszym regionie słynie do dziś. Wówczas rozpoczęła działalność jako piekarnia i cukiernia.
Dziś to 21 sklepów firmowych na terenie Torunia i okolic oraz ponad 200 punktów detalicznych ze świeżym pieczywem i wyrobami cukierniczymi. Rumińscy, którzy swoją główną siedzibę wciąż mają w Głogowie w gminie Obrowo, przygotowali tort dla mieszkańców na święto naszego miasta.
W zeszłym roku marka ta uruchomiła chlebomat na lewobrzeżu, co wydawało się odważnym posunięciem. Wygląda jednak na to, że pomysł się sprawdził, a teraz nadszedł czas na kolejny, odważny krok w rozwoju działalności.
Od środy, 24 czerwca, działa Rumińscy Atelier. Restauracja przy ul. Warszawskiej 101 - bezpośrednio przy drodze krajowej nr 10 - w Głogowie (przed centralą firmy) to zupełnie nowy segment.
W nowym lokalu znajdziemy oczywiście świeże pieczywo, słodkie wypieki, ciasta czy lody, ale też śniadania i pełne dania serwowane od godziny 12:00. W menu śniadaniowym, serwowanym do godziny 11:30 są cztery pozycje: tost francuski, pikantne jajka sadzone po turecku, jajecznicę na pajdzie oraz tost z szynką. Po południu można zamawiać zupy - na razie w karcie jest żurek - burgery oraz dania główne. W planach jest rozszerzenie oferty o kolejne pozycje.
- To był dla nas bardzo ważny, ale też intensywny dzień. Było dużo emocji, nerwów i ogromne obłożenie, dlatego z góry przepraszamy za wszystkie niedociągnięcia oraz ewentualne błędy. Gastronomii dopiero się uczymy, ale robimy wszystko, aby z każdym dniem było coraz lepiej. Liczymy na wyrozumiałość - napisali w mediach społecznościowych, podsumowując pierwszy dzień, przedstawiciele Rumińscy Atelier i dodali: - Jesteśmy naprawdę dumni z naszego zespołu, który mimo stresu, tempa i dużego zainteresowania poradził sobie najlepiej, jak potrafił. Dziękujemy im za zaangażowanie, uśmiech i ogrom pracy włożony w ten dzień.
W odpowiedzi na sugestie klientów, którzy zdążyli już odwiedzić nowy lokal, firma ogłosiła nabór na stanowiska kelnera i ekspedienta. W okresie wakacyjnym na brak zgłoszeń do pracy nie powinna narzekać.
Autor: Arkadiusz Kobyliński
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Obserwuj nas na Facebooku oraz Instagramie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze