Jeszcze w tym miesiącu w Toruniu otwarty zostanie nowy salon Auto Frelik. Od 29 czerwca samochody z charakterystyczną niemiecką gwiazdą będzie można kupić i serwisować przy ul. Szosa Bydgoska.
To będzie nowy rozdział w historii firmy Auto Frelik. Autoryzowany dealer Mercedes-Benz zostanie otwarty przy ul. Szosa Bydgoska 104 w Toruniu. Dotychczas, przez 18 ostatnich lat, prowadził działalność w obiekcie przy ul. Szosa Chełmińska 214 na Wrzosach.
- Przeniesienie do nowej lokalizacji to kolejny etap rozwoju, którego celem jest zapewnienie klientom jeszcze wyższego standardu obsługi oraz komfortowych warunków korzystania z usług sprzedaży i serwisu – mówi Katarzyna Brelik, specjalista ds. marketingu w Auto Frelik.
Wielkie otwarcie zaplanowane jest na najbliższy poniedziałek 29 czerwca.
Godziny otwarcia Auto Frelik przy ul. Szosa Bydgoska 104:
Kompleks przy ul. Szosa Bydgoska obejmuje salon sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych, nowoczesny serwis z zapleczem magazynowym oraz budynek blacharni i lakierni, wyposażony w najnowsze technologie diagnostyczne i naprawcze.
Przy wylocie z miasta będzie także myjnia z urządzeniami najnowszej generacji oraz infrastruktura do ładowania pojazdów elektrycznych. Ich łączna powierzchnia użytkowa to 6 tys. mkw.
Za projekt odpowiada toruńskie biuro projektowe SAMQ1 Studio Architektoniczne Maciej Kuras.
Auto Frelik to firma założona w 1966 roku przez Tadeusza Frelika. Początkowo działała jako zakład blacharski, a z czasem przekształciła się w autoryzowany salon i serwis Mercedes-Benz.
W 2008 roku została otwarta nowa siedziba Auto Frelik przy ul. Szosa Chełmińska 214. Cztery lata później Auto Frelik pojawił się także w Bydgoszczy.
Autor: Filip Sobczak
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Obserwuj nas na Facebooku oraz Instagramie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
No i super, skończy się jeżdżenie po chodnikach na Chełmińskiej, regularne zatrzymywanie lawet na ulicy i cała ta partyzantka pracowników i klientów salonu/serwisu na Chełmińskiej. Może będzie bezpieczniej.
No i super, skończy się jeżdżenie po chodnikach na Chełmińskiej, regularne zatrzymywanie lawet na ulicy i cała ta partyzantka pracowników i klientów salonu/serwisu na Chełmińskiej. Może będzie bezpieczniej.