Mieszkańcy lewobrzeża zyskali kolejne godne uwagi miejsce. Przy Łódzkiej 42 działa strefa, na którą składają się punkt AM AM KEBAB oraz lodziarnia Mniami ICE CREAM.
Od początku maja przy Łódzkiej 42 działa punkt AM AM KEBAB. Jej ambasadorami są m.in. znany piłkarz Kamil Grosicki i zawodnik MMA Arkadiusz Wrzosek. Sieć posiada ogólnopolski zasięg.
Nowością w tej lokalizacji jest Mniami ICE CREAM. Do otwarcia konceptu doszło 12 czerwca. To sieć lodziarni, która posiada swoje punkty w całym kraju. Marka była już obecna m.in. na Gubałówce.
- Dbamy o komfort naszych gości i chcemy, żeby czuli się u nas bardzo dobrze. Każdy z punktów oferuje pozycje dla dzieci oraz dorosłych. Przy konceptach przygotowaliśmy stoliki tak, aby można było się zatrzymać i spokojnie delektować się swoim zamówienie - opowiada menadżer punktów Adrian Thirau.

Menu zawiera m.in. pity, tortille, buły, zestaw Obiadowo, Kura Box i dania vege. Coś dla siebie znajdą także najmłodsi, a to za sprawą Zestawu Juniora, w skład którego wchodzą nuggetsy lub stripsy, frytki, sok i niespodzianka. Wkrótce do menu wprowadzone zostaną burgery.
W ofercie sieci znajdują się m.in. świderki, gofry premium i klasyczne, desery lodowe, autentyczne tajwańskie kulki Bubble Tea oraz kawa. Ciekawostką mogą być orzeźwiające Red Bull Infusion oparte o kultowy napój.
Coś dla siebie znajdą także najmłodsi. W dziecięcym menu znajdują się desery, lody i gofry. A do każdego zamówienia można otrzymać zabawki od Playmobile.
Autor: Bartosz Fryckowski
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Obserwuj nas na Facebooku oraz Instagramie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze