W sieci pojawiło się skandaliczne nagranie. Kierowca serwisu toruńskiego roweru miejskiego „Torvelo” postanowił przejechać się przez ciąg pieszo-rowerowy.
Wideo pokazujące to zdarzenie umieścił w internecie „Społeczny Rzecznik Pieszych w Toruniu”. Jego nagranie natychmiast stało się bardzo popularne. Mieszkańcy naszego miasta są jednomyślni – kierowca serwisu Torvelo przekroczył swoje uprawnienia.
Na nagraniu widać, jak wjeżdża na ciąg pieszo-rowerowy i slalomem wymija pieszych oraz rowerzystów. W dodatku na koniec zaparkował przed przystankiem autobusowym.
- Nie wiemy, jak inaczej skomentować tak skandaliczny objaw skrajnego egoizmu drogowego w wykonaniu operatora Torvelo. To nie jest odosobniony przypadek, a smutna codzienność – zwraca uwagę autor nagrania.
Operatora toruńskiego roweru miejskiego „Torvelo” nadzoruje Miejski Zarząd Dróg. Jak udało nam się ustalić, MZD skontaktował się w tej sprawie z Torvelo i poprosił o wyjaśnienie tej sytuacji.
(FS)
Wideo: Społeczny Rzecznik Pieszych w Toruniu
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!