Reklama

Serwis Torvelo pędzi slalomem pomiędzy pieszymi i rowerzystami [WIDEO]

Filip Sobczak
29/04/2021 09:30

W sieci pojawiło się skandaliczne nagranie. Kierowca serwisu toruńskiego roweru miejskiego „Torvelo” postanowił przejechać się przez ciąg pieszo-rowerowy.

Wideo pokazujące to zdarzenie umieścił w internecie „Społeczny Rzecznik Pieszych w Toruniu”. Jego nagranie natychmiast stało się bardzo popularne. Mieszkańcy naszego miasta są jednomyślni – kierowca serwisu Torvelo przekroczył swoje uprawnienia.

Na nagraniu widać, jak wjeżdża na ciąg pieszo-rowerowy i slalomem wymija pieszych oraz rowerzystów. W dodatku na koniec zaparkował przed przystankiem autobusowym.

­- Nie wiemy, jak inaczej skomentować tak skandaliczny objaw skrajnego egoizmu drogowego w wykonaniu operatora Torvelo. To nie jest odosobniony przypadek, a smutna codzienność – zwraca uwagę autor nagrania.

Reklama

Operatora toruńskiego roweru miejskiego „Torvelo” nadzoruje Miejski Zarząd Dróg. Jak udało nam się ustalić, MZD skontaktował się w tej sprawie z Torvelo i poprosił o wyjaśnienie tej sytuacji.

(FS)

Wideo: Społeczny Rzecznik Pieszych w Toruniu

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości