Wielki powrót na początek wakacji. W podziemiach kamienicy przy ul. Szewskiej 15/17 Team 15 MILA łącząc siły z kawiarnią Chmurka, firmą Rentoom i twórcami oryginalnych nalewek otwiera salę Nautilus. To miejsce idealnie sprawdzi się podczas letnich wyjść ze znajomymi, a na pierwszy weekend wakacji przygotowano dodatkowe atrakcje.
Pamiętacie legendarną, klimatyczną salę Nautilus ukrytą w podziemiach przy Szewskiej 15/17, którą przygotowano według inspiracji słyną łodzią z powieści Juliusza Verne'a? Te industrialne wnętrza znowu otwierają swoje podwoje w pełnej krasie! Wielki powrót wyjątkowej przestrzeni oficjalnie ogłasza Team 15 MILA.
- Ostatnie tygodnie to dla nas czas niezwykle intensywnych przygotowań, a wszystko po to, by odpalić pokład w najbardziej wyczekiwany moment roku w pierwszy dzień wakacji - piątek, 26 czerwca - dokładnie o godzinie 16:00! Wracamy z zupełnie nową energią, świeżością, ale też z ogromnym szacunkiem i nostalgią do tego, co tworzyło historię tego adresu przez lata - mówią przedstawiciele marki.
Nowy koncept przy Szewskiej 15/17 powstał dzięki połączeniu sił kilku podmiotów, aby stworzyć miejsce idealne na każdą porę letnich dni. Na parterze lokalu niezmiennie działać będzie wszystkim dobrze znana, jasna i klimatyczna Chmurka - idealna na poranną kawę, spotkanie czy schłodzenie się w ciągu dnia.
Prawdziwa wakacyjna przygoda zaczyna się jednak po południu, gdy otwierają się włazy pod jej pokładem! W podziemiach „15 MILI” będzie można nie tylko dobrze zjeść, ale przede wszystkim genialnie bawić się w gronie znajomych i przyjaciół.
Przestrzeń pod ziemią zyskuje zupełnie nowy, luźny i towarzyski charakter. Czekają planszówki, strefa gier oraz masa innych integracyjnych atrakcji, które pozwolą całkowicie odciąć się od świata na powierzchni i wejść w prawdziwy, urlopowy tryb.
15 MILA to nie tylko miejsce na wieczorne imprezy - to efekt strategicznej kolaboracji z firmą Rentoom - będący odpowiedzią na oczekiwania gości, korzystających z apartamentów zarządzanych przez tę markę. Szukali oni nie tylko komfortowego noclegu, ale miejsca, które stałoby się ich „base campem” z lokalnym klimatem i przemiłą obsługą.
- W Rentoom nieustannie słuchamy potrzeb naszych gości. Bardzo często pytali nas o miejsca, w których mogliby zjeść coś dobrego i dostać sprawdzoną rekomendację. Współpraca z Chmurką i 15 MILĄ to nasza odpowiedź na to zapotrzebowanie. Idealne dopełnienie pobytu. Teraz nasi goście mają kolejny stały punkt na mapie Torunia - tłumaczy Krystian Kujawa, dyrektor operacyjny Rentoom.
Ostatnie tygodnie wytężonej pracy załogi skupiały się wokół jednego celu: wyciągnięcia tego, co absolutnie najlepsze z wieloletniej obecności pod tym adresem. Na bar w podziemiach z pełną mocą wraca to, z czego to miejsce słynęło przez lata, czyli oryginalne rzemieślnicze nalewki, których tradycyjna, pilnie strzeżona receptura pozostaje nienaruszona.
Wraz z nimi do karty na stałe powracają flagowe drinki, które doskonale znacie. Karta dań również bazuje na sprawdzonych i najbardziej lubianych przez Was pozycjach.
Surowe, industrialne rury, mroczny klimat i kultowa Sala Nautilus od początku wyznaczały nasz ostateczny cel. „15 MILA” to dojrzała ewolucja i wielki powrót do głębinowych korzeni w wielkim stylu. W letnim kalendarzu imprez „15 MILI” na stałe zagoszczą:
Tinder Party - idealna okazja, by połączyć toruńskie single i rozkręcić wakacyjny wieczór.
Wieczory Karaoke - przestrzeń dla każdego, kto ma ochotę zaszaleć z mikrofonem w dłoni.
Gry z wyzwaniami - autorskie zabawy barowe z pysznymi i procentowymi nagrodami.
Żeby z ogromną energią przywitać starych przyjaciół i ugościć nowych, Team 15 MILA przygotował na ten wyjątkowy weekend specjalną bombę promocyjną:
Deska Nalewek 3+1 GRATIS: Kupujecie zestaw trzech Waszych ukochanych, rzemieślniczych nalewek, a czwartą (w premierowej kompozycji) dostajecie od załogi na koszt firmy!
Wielka Gra o Płynne Zwycięstwo (Promo Planszówkowe): Wpadacie zagrać ze znajomymi? Jeśli Wasza ekipa liczy minimum 4 osoby, do wypożyczonej planszówki otrzymacie „Skrzynię Przetrwania” (wielką michę barowych przekąsek dla całej paczki) całkowicie za darmo. To nie wszystko! Przy barze odbieracie specjalny żeton. Osoba, która wygra całą rozgrywkę przy stole, wraca z nim do baru i wymienia go na „Drink Zwycięzcy” (na bazie Waszych ulubionych nalewek) za symboliczne 1 złotych. Przegrani stawiają następną kolejkę! Uwaga: liczba stolików i gier na weekend otwarcia jest ograniczona, warto zabezpieczyć swój pokład i zrobić rezerwację wcześniej.
O nowym otwarciu i emocjach związanych z powrotem do tych kultowych podziemi opowiada aktualny właściciel miejsca:
- Te kilka lat naszej obecności na Szewskiej i budowania tradycji rzemieślniczych nalewek pokazało nam, jak silną społeczność wokół tych smaków zgromadziliśmy. Ostatnie tygodnie to był dla nas czas niezwykle intensywnej pracy, ale od samego początku czuliśmy, że naszym naturalnym celem jest przywrócenie tej niesamowitej, nostalgicznej atmosfery dawnej Sali Nautilus. Otwarcie w pierwszy dzień wakacji to idealny moment. Startujemy z czystą kartą i potężną, letnią energią! Wyciągamy wszystko to, co najlepsze z naszej wieloletniej historii - nasza kuchnia, kultowe nalewki oraz karta drinków, które tak dobrze znacie od lat, zostają z nami na stałe. Oddajemy Wam jednak przestrzeń, która znów żyje pełnią magii ukrytego pod pokładem Nautilusa. Chcę, żeby 15 MILA była przestrzenią całkowicie oddaną w ręce mieszkańców Torunia. Jeśli szukacie sali na niezapomniany wieczór kawalerski - 15 MILA czeka. Jeśli chcecie z dystansem i w świetnym gronie hucznie spędzić imprezę rozwodową – nasz pokład jest Wasz. A jeśli potrzebujecie spotkać się ze swoim zespołem, by uczcić wspólne sukcesy – również zapraszamy do nas. Obierzcie kurs na udany wieczór na Szewskiej, tworzymy to miejsce dla Was! - mówi Aleksander Kowalski, właściciel 15 MILA.
Włazy do odświeżonej głębiny na Szewskiej otwierają się już w ten piątek, dokładnie o 16:00 na start wakacji. Szykujcie ekipy, rezerwujcie planszówki i wpadajcie na Wasze ulubione nalewki oraz kultowe drinki!
Autor: Arkadiusz Kobyliński
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Obserwuj nas na Facebooku oraz Instagramie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!