05/05/2026 | Autor: ototorun.pl | źródło: ototorun.pl
Na ul. Wybickiego na Chełmińskim Przedmieściu trwa akcja gaśnicza. Straż pożarna dostała zgłoszenie we wtorek 5 maja około 1145. Na miejscu pracują cztery zastępy, w tym wóz z wysięgnikiem. Pali się opuszczony budynek, ogień pojawił się na drugim piętrze. W okolicy widać duże zadymienie, na razie brak informacji o poszkodowanych.