Reklama

Zakaz używania parkomatów w Toruniu. Jak zapłacić za parkowanie?

28/03/2020 09:46

Jest decyzja miasta w sprawie Strefy Płatnego Parkowania.

Ważna informacja dla kierowców, którzy parkują w centrum miasta. Urząd Miasta do 14 kwietnia wydłużył zakaz korzystania z parkomatów znajdujących się w Strefie Płatnego Parkowania. Urządzenia nadal będą zasłonięte czarną folią. Ta decyzja oczywiście ma związek z rozprzestrzeniającym się koronawirusem.

Parkometry co prawda nie działają, ale opłaty nadal obowiązują. Jak teraz zapłacić za parkowanie? Należy korzystać z aplikacji - SkyCash i moBiLET. Więcej na ten temat znajdziecie na stronie www.mzd.torun.pl (lub bezpośrednio na stronach operatorów: mobilet.pl lub skycash.com).

Reklama

Wszystkie parkomaty w strefie nadal będą zasłonięte czarną folią tak, aby kierowcy nie mieli żadnych wątpliwości. Warto dodać, że również kasa Miejskiego Zarządu Dróg przy ul. Wały gen. Sikorskiego 21/23 będzie zamknięta do 14 kwietnia.

Jak przypomina Urząd Miasta, osoby, którym kończą się abonamenty, mogą wnosić opłaty na konto. To samo zresztą dotyczy kierowców, którzy mają do uregulowania opłaty z tytułu nieopłaconego parkowania w Strefie Płatnego Parkowania.

Przelewy można przekazać na rachunek MZD: 42 1160 2202 0000 0000 3212 7127. W tytule przelewu należy wpisać nr wezwania i nr rejestracyjny pojazdu. W przypadku przedłużana abonamentów wystarczy podać nr rejestracyjny i rodzaj abonamentu.

Reklama

(AM)

fot. Wojtek Szabelski Fotograf/torun.pl

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości