Reklama

Toruń ma 40 nowych autobusów. Kontrakt za ponad 100 mln zł został zrealizowany

Ostatnia partia autobusów elektycznych zamówionych w ramach największego jednorazowego zakupu taboru w historii toruńskiej komunikacji miejskiej dotarła do zajezdni na Koniuchach. Teraz po ulicach naszego miasta jeździć może 40 nowoczesnych elektryków zakupionych w ramach zawartego w 2025 r. kontraktu z firmą SOLARIS.

Największy jednorazowy zakup w historii

24 kwietnia 2026 roku to data, która na pewno zapisze się w historii komunikacji miejskiej w Toruniu. W roku 135 urodzin komunikacji publicznej w naszym mieście, Toruń - za pośrednictwem Miejskiego Zakładu Komunikacji zakończył realizację największego jednorazowego zakupu autobusów w historii MZK, a właśnie kilka dni temu doszło do finalizacji zamówienia - ostatnie pięć nowoczesnych autobusów elektrycznych dotarło do zajezdni na Koniuchach. 

To była ostatnia partia z obejmującego zakup 40 tego typu pojazdów kontraktu z firmą Solaris Bus & Coach sp. z o.o. Ostatnich 5 elektryków zostało zakupionych dzięki środkom z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach projektu „Zakup zeroemisyjnego taboru autobusowego obsługującego pozamiejskie linie autobusowe”. Autobusy z ostatniej transzy będą wykorzystywane do obsługi toruńskich oraz podmiejskich linii komunikacyjnych, głownie na terenie Gminy Miasta Toruń, Lubicz i Obrowo. Całkowity koszt realizacji projektu wynosi 15, 7 mln zł brutto, a wysokość przyznanego wsparcia - blisko 11 mln zł.

Reklama

Nowe elektryki w Toruniu

Łączna wartość całego zamówienia wyniosła ponad 140 mln zł brutto, a o szczegółach pisaliśmy przy okazji dostarczenia pierwszej partii autobusów, jeszcze w 2025 roku. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Przypomnijmy, że pierwszych 10 „elektryków” z tego kontraktu dostarczono do Torunia pod koniec listopada 2025 r., w styczniu bieżącego roku -  pięć kolejnych, w lutym i marcu po 10 i obecnie jeszcze pięć. 

Nowe autobusy elektryczne są 12-metrowe, niskopodłogowe, przystosowane dla osób ze szczególnymi potrzebami, mają system cyfrowego monitoringu wizyjnego przedziału pasażerskiego i kabiny kierowcy, system informacji pasażerskiej, urządzenia do sprzedaży biletów, w tym biletów elektronicznych i obsługi Karty Miejskiej JO, klimatyzację, WIFI, ładowarki USB oraz system detekcji i gaszenia pożaru komory silnika.

Reklama

Tak jak wszystkie kupowane ostatnio przez miasto autobusy są wyposażone w osiem systemów związanych z bezpieczeństwem - m.in. martwego pole z prawej strony, pomiaru ciśnienia w kołach, rozpoznawania znaków drogowych, przeszkód przed autobusem, zmęczenia kierowcy, migania tylnych świateł i bezpieczeństwa cyfrowego.

Obecnie MZK Toruń dysponuje 185 autobusami, z czego - wliczając w to nową czterdziestkę - aż 50 stanowią pojazdy elektryczne. - Zakup nowego taboru autobusowego jest niezwykle istotny dla sprawnego funkcjonowania komunikacji autobusowej w naszym mieście - mowił nam prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu. 

Reklama

Infrastruktura do ładowania

Zgodnie z umową koszt zakupu jednego autobusu elektrycznego wyniósł nieco ponad 2,5 mln zł netto (3 148 800,00 zł brutto). Dofinansowanie i cały projekt obejmował także: 18 ładowarek wolnego ładowania (w tym 5 mobilnych) oraz jedno urządzenie szybkie z pantografem, które znajdują się w zajezdni na Koniuchach, 2 ładowarki szybkie na pętli autobusowej przy ul. Pawiej, 1 ładowarkę szybką na pętli autobusowej na ul. Kolankowskiego oraz jedną ładowarkę, która ma pojawić się na pętli Olimpijska. Poza tym Miejski Zakład Komunikacji cały czas pracuje nad pozyskaniem kolejnych źródeł finansowania i realizacją nowych kontraktów, które zwiększą komfort podróży pasażerów.

Technologiczny skok w drugie stulecie transportu autobusowego w Toruniu

Realizacja opisanego wyżej kontraktu to technologiczny skok w drugie stulecie transportu autobusowego w Toruniu. Warto przypomnieć, że pierwsze autobusy na ulicach Torunia pojawiły się 16 listopada 1924 roku. Były to cztery pojazdy marki Ford, kursujące pomiędzy Dworcem Toruń Miasto a Dworcem Toruń Przedmieście (Główny). Rok później autobusy dojeżdżały do Podgórza i Jakubskiego Przedmieścia, ale z uwagi na nierentowność komunikacja autobusowa została zawieszona już po kilkunastu miesiącach od uruchomienia.

Reklama

Autor: Arkadiusz Kobyliński

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Obserwuj nas na Facebooku oraz Instagramie.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu / Oto Toruń Aktualizacja: 02/05/2026 09:29
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Torunianin. - niezalogowany 2026-05-02 08:34:15


    Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Ktoś - niezalogowany 2026-05-02 10:20:57

    Pokiwać to sobie możesz na panienkę lekkich obyczajów przy drodze.To Ty masz człowieku stać na przystanku i czekać na autobus a nie odwrotnie - to nie taksówka.Tyle razy się już to powtarzało ale widać że niektórzy są odporni na wiedzę...A skoro tak chwalisz Bydgoszcz to może się tam przenieś - będziesz mógł jeździć temtejszymi autobusami z ich super kierowcami codziennie.

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Np. Stefek albo Wandzia - niezalogowany 2026-05-02 11:26:25

    Don't worry, ludki znikną z tego skansenowego zadupia masowo, to jest tylko kwestia czasu kiedy to się na dobre rozkręci. Co prawda raczej nie do Bydgoszczy, bo tam też syf soczysty. Raczej do metropolii i do innych krajów. Zostaną ewentualnie emeryci, którzy mają dużo czasu żeby czekać na przystankach.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości