Aplikacja Autopay we współpracy z Revolutem przygotowała oryginalną promocję. Za dwa przejazdy autostradą A1 pomiędzy Toruniem a Gdańskiem można otrzymać kilkadziesiąt złotych.
Wspomniana już aplikacja Autopay to system do automatycznych płatności na autostradach. Skorzystamy z niej także podróżując "naszą" autostradą. Okazuje się, że każdy nowy użytkownik Autopay, który jako źródło płatności ustawi kartę Revolut może zyskać do 30 złotych zwrotu za przejazdy przez A1 między Toruniem a Gdańskiem.
W ramach promocji Autopay zwróci użytkownikowi równowartość 20% transakcji na kartę Revolut, maksymalnie za dwa przejazdy. Wartość pojedynczego zwrotu nie może być większa niż 15 zł i nie mniejsza niż 1 zł. Środki zostaną zwrócone użytkownikowi Autopay na rachunek przypisany do karty Revolut.
Tak więc jeżeli będziemy jechać autem osobowym przez odcinek Rusocin - Nowa Wieś, czyli od Gdańska do Torunia, to zapłacimy za przejazd w obu kierunkach około 60 zł. Jednak korzystając z promocji będzie można zaoszczędzić niemal 12 zł.
– Nasze rozwiązanie płatności automatycznych Autopay przyniosło już ulgę setkom tysięcy podróżujących. Umożliwiając automatyczne opłaty za przejazdy autostradą, Autopay uwalnia od kolejek przed autostradowymi bramkami i frustracji związanej ze staniem w korkach – uważa Miłosz Kurzawski, prezes Autopay.
Uwaga! Promocja Autopay “Oszczędzaj z kartą Revolut” trwa tylko do 8 marca lub do momentu wyczerpania limitu nagród.
(AM)
fot. pixabay
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!