Reklama

Koronawirus. Szkoła w Unisławiu wprowadza zdalne nauczanie

04/09/2020 19:50

Nauczyciel z Zespołu Szkół w Unisławiu jest zakażony koronawirusem. Sanepid zdecydował o nauczaniu zdalnym, które będzie realizowane od poniedziałku.

Przypomnijmy, w miniony poniedziałek (31 sierpnia) pojawiła się informacja o nauczycielu, u którego stwierdzono zakażenie koronawirusem. Z tego powodu skierowano następne osoby do badania na obecność COVID-19, w tym m.in. dyrektora Zespołu Szkół w Unisławiu. Placówka do dziś miała być zamknięta.

Okazało się jednak, że kolejny z nauczycieli odebrał wynik pozytywny, dlatego od poniedziałku (7 września) wprowadzone zostanie zdalne nauczanie. Na kwarantannę skierowani zostali wszyscy uczestnicy Rady Pedagogicznej, która odbyła się jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego, a także ich rodziny, czyli przeszło 200 osób. Trwa postępowanie epidemiologiczne.

Reklama

W Zespole Szkół w Unisławiu, na który składają się szkoła podstawowa, branżowa i liceum ogólnokształcące, uczy się kilkaset osób.

Tymczasem dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o jedenastu zakażeniach koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim. Tym razem ani jeden przypadek nie pochodzi z Torunia czy powiatu toruńskiego. W naszym regionie mamy również sześciu nowych ozdrowieńców.

(AM)

fot. pixabay

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości