Reklama

Złośliwy prezent od mieszkańców. Sprawa trafiła na policję

07/12/2020 15:41

Taczka przypięta łańcuchem do barierki pojawiła się w Mikołajki przed budynkiem Urzędu Gminy w Wielkiej Nieszawce.

Niecodzienny widok można było zaobserwować 6 grudnia przed wejściem do budynku Urzędu Gminy w Wielkiej Nieszawce. Ktoś ustawił... taczkę przyozdobioną świątecznym łańcuchem i kokardką, która została przymocowana do barierki.

Wszystko wskazuje na to, że to mikołajkowy prezent od mieszkańców, którzy są niezadowoleni z działań samorządu. Sprawa szeroko komentowana jest m.in. na grupie "Nieszawskie rozmowy kontrolowane".  

Urząd Gminy skomentował to w komunikacie opublikowanym na Facebook-u. Czytamy w nim, że "to niegodne zachowanie pokazuje brak szacunku dla Urzędu oraz urzędników, pracujących na co dzień dla mieszkańców".

Reklama

Sprawa została zgłoszona na policję. - Jednocześnie dziękujemy za dostarczenie sprzętu, który będzie wykorzystany w pracy przy gminnej oczyszczalni ścieków - dodaje Urząd Gminy Wielka Nieszawka.

W ostatnich dniach w gminie Wielka Nieszawka duże emocje wywołało zamieszanie związane z transportem publicznym. W minioną środę 1 (grudnia) Arriva zapowiedziała wycofanie swoich linii autobusowych, co utrudniłoby życie mieszkańcom. 

Ostatecznie jednak po piątkowym posiedzeniu nadzwyczajnej sesji Rady Gminy zdecydowano, że przewoźnik wznowi połączenia na tych samych zasadach.

Reklama

(AM)

fot. grupa Nieszawskie rozmowy kontrolowane/Facebook

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości