Reklama

W piątek otwarcie kin? Jest komunikat Cinema City

08/02/2021 13:01

Rząd stopniowo "odmraża" gospodarkę. Od nabliższego piątku (12 lutego) ponownie będą mogły działać kina. Co na to Cinema City?

Przypomnijmy, kilka dni temu rząd ogłosił decyzje o kolejnym etapie luzowania obostrzeń. Tym razem przyszedł czas na tzw. małą infrastrukturę sportową na świeżym powietrzu, czyli boiska, korty tenisowe i lodowiska. Od 12 lutego na okres próbny, który potrwa przez dwa tygodnie będą mogły działa także teatry, opery, filharmonie, a także kina.

W Toruniu najpopularniejsze są dwa kompleksy Cinema City, które znajdują się m.in. przy ul. Czerwona Droga i w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń-PLAZA. W mediach społecznościowych sieciówki opublikowany został komunikat, z którego kinomani nie będą raczej zadowoleni.

Reklama

- Wiemy, że perspektywa ponownego otwarcia Cinema City wzbudza ogromne emocje! Wierzymy, że z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej tego celu i już wkrótce ponownie zawitacie w naszych salach. Niestety nie nastąpi to jeszcze 12 lutego. Naszym priorytetem niezmiennie jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim widzom i pracownikom, a także dostarczenie rozrywki na możliwie najwyższym poziomie [...] - czytamy na oficjalnym fanpage Cinema City.

Otwarcie planuje za to Kino Centrum, które wchodzi w skład Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Już wkrótce ogłoszony ma zostać repertuar na najbliższy weekend.

Reklama

(AM)

fot.Cinema City

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości