Tak bawiliście się na dożynkach w Kamionkach Małych [FOTO]

Imprezy, bawiliście dożynkach Kamionkach Małych [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 12/09/2018 09:00

Za nami dożynki w gminie Łysomice. Na scenie pojawiły się gwiazdy polskiej muzyki.

Impreza odbyła się nad jeziorem w Kamionkach Małych. Na plaży stanęła duża scena, która stanowiła centrum wydarzeń. To na niej odbyła się msza święta, przemawiali przedstawiciele władz gminy - w tym wójt Piotr Kowal oraz Przewodniczący Rady Gminy Łysomice Robert Kożuchowski - a także Starosta Toruński Mirosław Graczyk i występowali znani artyści.

Wśród gości pojawili się także między innymi poseł Arkadiusz Myrcha oraz senator Przemysław Termiński. Po części oficjalnej nadszedł czas na występy młodzieży i lokalnych artystów. W międzyczasie odbywały się także liczne konkursy i zawody, w których do zdobycia było wiele cennych nagród.

Następnie na scenie pojawił się legendarny polski zespół, czyli Czerwone Gitary. Muzycy wykonali dla fanów swoje największe przeboje, których nie brak w ich szerokim repertuarze. Najbardziej znane utwory grupy to “Takie ładne oczy”, “Anna Maria” czy “Dozwolone od lat osiemnastu”.

Drugą gwiazdą wieczoru był zespół disco polo Weekend. Na scenie pojawił się już po zmroku, co tylko dodało uroku występowi. Fani usłyszeli oczywiście największy hit zespołu, czyli “Ona tańczy dla mnie”. Wszystko zakończyło się pokazem sztucznych ogni i zabawą taneczną.

(Mateusz Srebniak)

fot. Aneta Stopyra/Monika Gut

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

gmina łysomice, piotr kowal, robert kożuchowski, graczyk, myrcha, termiński, weekend, czerwone gitary, dożynki - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama