W niedzielę (24 maja) zmarł policjant z Torunia - młodszy aspirant Łukasz Latanowicz. Miał zaledwie 37 lat...
Młodszy aspirant Łukasz Latanowicz pełnił służbę w komisariacie policji Toruń Podgórz. Po raz pierwszy założył mundur 15 lat temu - w 2005 roku. Miał wtedy 22 lata. Na początku pracował w komisariacie na toruńskim Rubinkowie w wydziale patrolowo-interwencyjnym. Po trzech latach przeszedł jednak do wydziału kryminalnego.
W 2010 roku został przeniesiony do komisariatu na lewobrzeżu, gdzie pełnił służbę przez dekadę. Ostatnie sześć lat pracował w referacie kryminalnym.

Odszedł policjant z Torunia Łukasz Latanowicz. Miał 37 lat. Fot. KMP w Toruniu
– Wszyscy zapamiętamy go jako pełnego zaangażowania, oddania i pasji policjanta, zarazem zawsze uśmiechniętego, pełnego życzliwości oraz chęci do pomocy przyjaciela – mówi Wioletta Dąbrowska z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.
Łukasz Latanowicz zmarł nagle. Odszedł zdecydowanie za wcześnie - miał zaledwie 37 lat. Kierownictwo toruńskiej policji oraz wszyscy mieszkańcy Torunia łączą się w smutku i bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.
(AM)
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!