Reklama

Nadchodzi bomba ciepła. Temperatura pójdzie mocno w górę

06/05/2021 09:07

Przed nami trzy dni z nienajlepszą pogodą. Potem jednak nadejdzie znaczne ocieplenie - zapowiadają synoptycy.

Ten majowy czwartek upłynie nam pod znakiem słońca. Mimo wszystko mogą nam się przydać parasole. Po południu spodziajcie się przelotnych opadów deszczu.

- Pozostaniemy w bardzo chłodnej masie powietrza, która w ciągu dnia ogrzeje się do około 12 st, a chwilami silny południowo zachodni wiatr (porywy do 60-65 km/h) zwiększy odczucie chłodu - zapowiada Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu pogodawtoruniu.pl. 

Pod koniec dnia wiatr ma być słabszy. Ciśnienie atmosferyczne jest stabilne, a warunki biometeorologiczne pozostaną niekorzystne, czyli kiepsko wpływają na nasze samopoczucie. W nocy z czwartku na piątek (6/7.05) pogodnie i na lekkim plusie.

Reklama

Jutro fatalna pogoda - ma być pochmurno i deszczowo, a do tego jeszcze chłodno (do 9 stopni). Nieco lepiej będzie w sobotę. Prawdziwy przełom za oknami dopiero od niedzieli. Tego dnia sporo słońca i ciepło (max 19 stopni). Ale to i tak nic. W pierwszych dniach przyszłego tygodnia temperatura podskoczy do nawet 25 stopni. Synoptycy zapowiadają pogodową bombę ciepła.

(AM)

fot. pixabay

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości