Żona Joanny Ogar-Hill urodziła dziecko. Córka pary przyszła na świat przez cesarskie cięcie w szpitalu na Majorce.
Jolanta Ogar-Hill to zawodniczka klubu UKŻ Wiking Toruń. Podczas odbywających się w tym roku Igrzysk Olimpijskich w Tokio wspólnie z Agnieszką Skrzypulec wywalczyła dla Polski srebrny medal. Media o żeglarce rozpisywały się nie tylko ze względu na sportowe sukcesy.
W sierpniu Jolanta Ogar-Hill, która w 2018 roku poślubiła reżyserkę z Hiszpanii Esperanzę Hill poinformowała, że z żoną spodziewają się dziecka, która teraz przyszła na świat.
Córka ma neutralne płciowo imię Hunter. Inspiracją był ulubiony film partnerki żeglarki pt. "Paris, Texas". Dziecko na drugię imię ma Nadzieja. W tym przypadku, chodzi o to, że para ma nadzieję, że w przyszłości osoby homoseksualne będą w Polsce w pełni akceptowalne przez społeczeństwo.
Esperanza Hill poród ma już za sobą. Jak donoszą media, córka pary przyszła na świat przez cesarskie cięcie w szpitalu na Majorce. Gratulujemy!
(AM)
fot. UM Toruń
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!