Reklama

Medalistka olimpijska z Torunia i jej partnerka zostały mamami

22/12/2021 15:30

Żona Joanny Ogar-Hill urodziła dziecko. Córka pary przyszła na świat przez cesarskie cięcie w szpitalu na Majorce.

Jolanta Ogar-Hill to zawodniczka klubu UKŻ Wiking Toruń. Podczas odbywających się w tym roku Igrzysk Olimpijskich w Tokio wspólnie z Agnieszką Skrzypulec wywalczyła dla Polski srebrny medal. Media o żeglarce rozpisywały się nie tylko ze względu na sportowe sukcesy.

W sierpniu Jolanta Ogar-Hill, która w 2018 roku poślubiła reżyserkę z Hiszpanii Esperanzę Hill poinformowała, że z żoną spodziewają się dziecka, która teraz przyszła na świat. 

Córka ma neutralne płciowo imię Hunter. Inspiracją był ulubiony film partnerki żeglarki pt. "Paris, Texas". Dziecko na drugię imię ma Nadzieja. W tym przypadku, chodzi o to, że para ma nadzieję, że w przyszłości osoby homoseksualne będą w Polsce w pełni akceptowalne przez społeczeństwo.

Reklama

Esperanza Hill poród ma już za sobą. Jak donoszą media, córka pary przyszła na świat przez cesarskie cięcie w szpitalu na Majorce. Gratulujemy!

(AM)

fot. UM Toruń

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości