Reklama

Kolejna restauracja na toruńskiej starówce została zamknięta

01/07/2020 09:30

Niestety wczoraj (30 czerwca) po raz ostatni mieszkańcy Torunia mogli odwiedzić restaurację „Koi Sushi”. – Dziękujemy za te 8 lat, kiedy każdego dnia byliście z nami - napisali właściciele w mediach społecznościowych.

„Koi Sushi” to japońska restauracja, która mieściła się przy ul. Małe Garbary 19. Łączyła pływający bar sushi z tradycyjną kuchnią kraju kwitnącej wiśni. Powstała w Toruniu w 2012 roku i zyskała sporą popularność wśród mieszkańców oraz turystów. Ostatnie miesiące były dla „Koi Sushi” jednak bardzo trudne.

Kiedy rząd „zamroził” gospodarkę, lokal walczył o klientów wywozami, niespodziankami i promocjami. Niestety już po „odmrożeniu” właściciele ogłosili, że z końcem czerwca zamykają restaurację.

– Dziękujemy za te 8 lat, kiedy każdego dnia byliście z nami. Mamy nadzieję, że będziecie dobrze wspominać miejsce i smaki, które z pasją tworzyliśmy dla Was. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich i każdego z osobna – napisali w mediach społecznościowych właściciele „Koi Sushi”.

Reklama

To nie pierwszy lokal, który zakończył działalność w ostatnim czasie na toruńskiej starówce. Na „Oto Toruń” informowaliśmy między innymi o zamknięciu „RuBaRu” czy „Piwnicy pod Antałkiem”. Niestety teraz do tego grona dołączyła restauracja "Koi Sushi".

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: redakcja@ototorun.pl

(AM)

fot. Google Maps

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości