Mieszkańcy Torunia bez dostępu do e-hulajnóg. Tak będzie przez kilka dni. Operator systemu tłumaczy to troską o nasze bezpieczeństwo.
Zaskakującą decyzję podjął operator elektrycznych hujanóg dostępnych w 26 polskich miastach, w tym także w Toruniu. W ostatnich dniach 2021 roku nie skorzystamy z tych pojazdów. Firma Bolt poinformowała o usunięciu e-hulajnóg w okresie przedsylwestrowym. Jak się okazuje, jest to spowodowane troską o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.
- Sylwester jest czasem zabawy dla wielu osób, niestety jednak ta zabaw, połączona z niską dostępnością taksówek, może niekiedy prowadzić do nieodpowiedzialnych zachowań. Pragniemy, aby z naszych hulajnóg użytkownicy korzystali zgodnie z przeznaczeniem i zachowując przy tym wszelkie środki ostrożności. Dlatego też, w sylwestrową noc, z ulic w Toruniu znikną nasze zielone hulajnogi - wyjaśniają przedstawiciele operatora.
W ostatnim czasie możliwe jest również ograniczenie liczby hulajnóg w Toruniu ze względu na zimowe warunki pogodowe. Chodzi o gołoledź i opady śniegu.
Elektryczne hulajnogi powrócą na ulice naszego miasta tuż po Nowym Roku.
(AM)
fot. Małgorzata Litwin/torun.pl
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!