Reklama

Ekstremalne upały w Toruniu. Słupki rtęci poszybują mocno w górę

15/06/2022 06:00

- Przed nami afrykańskie upały - zapowiadają synoptycy. W ciągu najbliższych dni temperatura podskoczy do nawet 33 st. Celsjusza.

Dziś (15 czerwca) jeszcze temperatura nie będzie sprawiać nam problemów. W środowe popołudnie na skali zobaczymy 22 st. Celsjusza. Poza tym za oknami spodziewajcie się zarówno słońca, jak i chmur, które mogą przynieść ze sobą przelotne opady deszczu.

Wiatr słaby, okresami umiarkowany ze zmiennych kierunków. Ciśnienie atmosferyczne z delikatnymi wahaniami na normalnym poziomie, z kolei warunki biometeorologiczne są obojętne, czyli bez wpływu na nasze samopoczucie.

Co będzie się działo w pogodzie podczas nadchodzącego długiego weekendu? Słońca na niebie zdecydowanie nie powinno zabraknąć. Z każdym kolejnym dniem będzie też coraz cieplej. W czwartek i piątek na skali 22-23 stopnie. W sobotę będzie gorąco (28 st.).

Reklama

Ale to w niedzielę do Torunia nadejdą afrykańskie upały. Jak wynika z prognoz serwisu pogodawtoruniu.pl, tego dnia temperatura podskoczy do 33 stopni (w cieniu). Na początku przyszłego tygodnia spodziewajcie się załania pogody - pojawią się opady deszczu i burze.

(AM)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości