Reklama

Legendarna hala w Toruniu w remoncie [FOTO]

16/08/2020 18:15

Trwa kolejny etap prac w Spożywczaku. To hala sportowa Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO przy ul. Grunwaldzkiej w Toruniu.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem przebiegają prace w popularnym Spożywczaku. Zniknęły trybuny, rozebrany został także parkiet. Jak informuje biuro prasowe MMKS Katarzynki, roboty budowlane potrwają do końca tego roku. To oznacza, że koszykarki Energi Toruń sezon 2020/2021 rozpoczną w hali przy Bema (Arena-Toruń). 

Jak już Was informowaliśmy na portalu "Oto Toruń", wcześniej remontu doczekało się zaplecze sanitarno-szatniowe wraz z salą treningową od wschodniej strony budynku. Teraz przyszedł czas na główną halę. Obiekt zostanie doposażony w dwie profesjonalne tablice wyników oraz dwa zegary pomiaru czasu, które znajdą się nad koszem.

Reklama

Hala sportowa Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO znajdująca się przy ul. Grunwaldzkiej przeżyła już niejedno. To legendarny obiekt, który kibicom basketu kojarzy się przede wszystkim ze sportowymi sukcesami toruńskich Katarzynek. Ale gospodarzem Spożywczaka w latach 90-tych byli także koszykarze AZS-u Elany

Tymczasem Wydział Rozgrywek Departamentu Sportu PZKosz zaprezentował oficjalny terminarz rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet w sezonie 2020/2021. Pierwsza kolejka odbędzie się w 3 i 4 października. Na początek Katarzynki zmierzą się u siebie z Eneą AZS Poznań. 

Reklama

(AM)

Fot. MMKS Katarzynki

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości