Synoptycy potwierdzają wcześniejsze prognozy, nadchodzi do nas znaczne ocieplenie. W końcu pojawi się też słońce.
Dziś już temperatura na lekkim plusie. - Późnym popołudniem i wieczorem temperatura powietrza wzrośnie do ok. 2 stopni. Odczuwać będziemy wyraźny chłód - zapowiada Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu internetowego pogodawtoruniu.pl.
Za oknami chmury, bez większych szans na słońce. Spodziewajcie się też mgły, która w znacznym stopniu utrudnia warunki do jazdy. Szczególną ostrożność za kółkiem należy zachować także ze względu na możliwą mżawkę.
Południowy, a momentami południowo-zachodni wiatr będzie słaby. Ciśnienie atmosferyczne z niewielkimi wahaniami, a warunki biometeorologiczne są w łagodnym stopniu niekorzystne.
Także w nocy z wtorku na środę (14/15 grudnia) na niebie dominować będą chmury - pojawią się też zamglenia. Temperatura się nie zmieni - po zmroku nadal na skali 2 st.
Jak zapowiadają synoptycy, od zachodu wkracza do nas ciepły front atmosferyczny, który będzie wypierał zimno. W nadchodzących dniach pogodę będzie kształtował niż Lutz, czyli Lucek. Jutro na termometrach w naszym mieście 5 st., a w czwartek nawet 7 st. Tego dnia w końcu pojawią się też dłuższe chwile ze słońcem.
(AM)
fot. UM Toruń
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!