- Już wkrótce zawita do nas zima - zgodnie zapowiadają synoptycy. To oznacza temperaturę w okolicach "zera" i opady śniegu.
Nadchodzi ochłodzenie. Już dziś na termometrach zobaczymy nie więcej niż 4 stopnie, to mniej niż w ostatnich dniach. Dodatkowo, południowy i południowo-zachodni wiatr powieje z umiarkowana prędkością, co spowoduje zwiększenie odczucie zimna.
- W czwartek będzie pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami i sporadycznie możliwa jest mżawka - zapowiada Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu internetowego pogodawtoruniu.pl.
Ciśnienie atmosferyczne dynamicznie spada. Może nas więc dopaść senność i zmęczenie - ratujcie się mocną kawą. Z kolei warunki biometeorologiczne są w łagodnym stopniu niekorzystne. W nocy z czwartku na piątek (25/26 listopada) ma być pochmurno i bardzo chłodno, ale na lekkim plusie.
- Zbliża się "incydent zimowy" - dodaje Rafał Maszewski, dyżurny synoptyk z Torunia. W niedzielę, a także poniedziałek przy temperaturze w okolicach "zera" pojawią się opady śniegu. Uwaga kierowcy! Na drogach zrobi się ślisko.
(AM)
fot. Oto Toruń
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!