W ciągu najbliższych dni za oknami będzie się działo. Synoptycy zapowiadają m.in. duże wahania temperatury, a także opady śniegu.
Przed nami kolejny dzień z całkowitym zachmurzeniem. Także dziś sporadycznie może wystąpić mżawka. Spodziewajcie się również mgły. To, zwłaszcza dla kierowców, oznacza spore komplikacje. W takich warunkach widoczność za kółkiem jest mocno ograniczona.
- Napływa do nas chłodna masa powietrza, która w ciągu dnia "ogrzeje" się do ok. 6 st. Będzie bardzo chłodno - zapowiada Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu internetowego pogodawtoruniu.pl.
Południowy wiatr ma być przede wszystkim słaby. Ciśnienie wyraźnie spada - z tego powodu może nas dopaść senność i zmęczenie. Warunki biometeorologiczne są w łagodnym stopniu niekorzystne, czyli kiepsko wpływają na nasze samopoczucie.
Jutro też dużo chmur, dopiero w czwartek pojawią się dłuższe przejaśnienia w postaci słońca czy błękitu na niebie. W piątek nadejcie do naszego miasta ocieplenie - temperatura podskoczy do maksymalnie 11 stopni. Od poniedziałku zimowa aura - za oknami spodziewajcie się gradu, a nawet opadów śniegu.
(AM)
fot. pixabay
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!