Po kilku pochmurnych i chłodnych dniach, pogoda znowu ma dopisywać. Temperatura zdecydowanie pójdzie w górę.
Od rana bezchmurne niebo, dużo błękitu także w kolejnych godzinach. - W środę słońce będzie dominować nad niegroźnymi chmurami. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Cały dzień bez opadów - zapowiada Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu internetowego pogodawtoruniu.pl.
Na temperaturę nie powinniśmy narzekać. Poranek jeszcze dość chłodny, ale po południu - w tym najcieplejszym momencie dnia - na termometrach w naszym mieście zobaczymy maksymalnie 24 st. Celsjusza.
Wiatr z północnego-zachodu ma być słaby, momentami umiarkowany. Ciśnienie na lekko obniżonym poziomie z delikatnymi wahaniami. Z kolei warunki biometeorologiczne korzystnie wpływają na nasze samopoczucie. W nocy ze środy na czwartek (22/23 czerwca) pogodnie i z "jedenastką" na plusie.
W kolejnych dniach ma być gorąco, a nawet upalnie. W sobotę na skali ok. 29 kresek, a od niedzieli do wtorku 30 stopni i więcej. Poza tym co najmniej do końca tego tygodnia na niebie zdecydowanie dominować ma słońce, na razie bez opadów deszczu.
(AM)
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!