Reklama

Awaria prądu na starówce. Trwają prace naprawcze [PILNE]

20/02/2020 15:15

Informacja z ostatniej chwili.

Uwaga! Trwa usuwanie awarii zasilania, do której dziś (20.02) ok. godz. 14:00 doszło na toruńskiej starówce. Ten problem dotyczy m.in. mieszkańców budynków zlokalizowanych przy ul. Podmurnej. Z tego powodu w Waszych mieszkaniach może nie działać sprzęt RTV-AGD. Sytuacja powinna powrócić do normy najpóźniej o godz. 16:30.

Przypomnijmy, jutro spółka Energa Operator z powodu prac modernizacyjnych zamierza wyłączyć prąd na dwóch ulicach naszego miasta, chodzi o Kociewską i Polną. Także w przyszłym tygodniu należy spodziewać się tego typu problemów m.in. na osiedlu Bielawy - Sieradzka, Słupska Gdańska, Krynicka, Elbląska. O szczegółach na bieżąco będziemy Was informować. 

Reklama

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: redakcja@ototorun.pl

(AM)

fot. OSP KRSG Papowo Toruńskie

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości