Za oknami dziś pogodowy rollercoaster. Do wieczora ma obowiązywać u nas nas ostrzeżenie drugiego stopnia wydane przez IMGW.
Nad ranem do mieszkańców Torunia wysłane zostały wiadomości SMS od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. - Uwaga! Dziś (13.06) burze z gradem i silny wiatr. Możliwe przerwy w dostawie prądu. Zabezpiecz rzeczy, ktore może porwać wiatr - czytamy w komunikacie RCB.
Przed taką niespokojną pogodą warto się odpowiednio przygotować. Strażacy radzą, by wychodząc z domu pozamykać okna i drzwi, a także usunąć z balkonów ruchome rzeczy. Jest też praktyczna wskazówka dla kierowów. Z uwagi na zapowiadaną wichurę, dziś lepiej nie zostawiać samochodów pod drzewami.
Na termometrach w naszym mieście zobaczymy dziś maksymalnie 20 st. Celsjusza, odczuwać będziemy komfort termiczny. - Ciśnienie atmosferyczne stabilne i dopiero pod koniec dnia zacznie rosnąć. Warunki biometeorologiczne niekorzystnie wpływają na nasze samopoczucie - mówi Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu internetowego pogodawtoruniu.pl.
W nocy z poniedziałku na wtorek (13/14 czewca) ma być już pogodnie, a na skali okolice "siódemki" z plusem. Jutro sporo słońca, ale dość chłodno. Temperatura w naszym mieście podskoczy do 18 stopni.
(AM)
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!