Reklama

Zostańcie w domach. Ostrzeżenie RCB dla mieszkańców Torunia

25/03/2022 09:00

Ponownie dostwiera nam smog. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa apeluje o zrezygnowanie z aktywności na zewnątrz.

Fatalna jakość powietrza w Toruniu. Od rana podwyższone są normy szkodliwych dla zdrowia pyłów. To ma niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Chodzi przede wszystkim o dzieci, seniorów i kobiety w ciąży, a także osoby m.in. z problemami kardiologicznymi.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa (RCB) wysyła do mieszkańców Torunia SMS-y o treści "UWAGA! Dnia 25.03 prognozowana jest zła jakość powietrza w zakresie pyłu zawieszonego PM10 (SMOG). Zrezygnuj z aktywności na zewnątrz".

Poza tym przed nami słoneczny i dość ciepły dzień. - Po zimnym poranku, po południu temperatura powietrza wzrośnie do ok. 16 stopni - zapowiada Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu internetowego pogodawtoruniu.pl. W nocy bez przymrozków.

Reklama

Z kolei w nadchodzący weekend pogoda się popsuje. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę na niebie pojawią się już chmury - niewykluczone są opady deszczu. Nadejdzie ochłodzenie. Na termometrach w naszym mieście zobaczymy do 10 stopni. Jeszcze niższa temperatura w przyszłym tygodniu.

(AM)

Fot. UM Toruń

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości