Reklama

Uwaga! Pogoda ponownie da nam w kość

19/02/2021 08:30

Lokalni synoptycy nie mają dla nas dobrych informacji. Dziś za oknami spodziewajcie się dynamicznej pogody - co to oznacza?

Za oknami będzie się działo - słońce, chmury i deszcz oraz deszcz ze śniegiem. Jak podaje serwis pogodawtoruniu.pl, przed południem mogą wystąpić marznące opady. Z tego powodu na drogach będzie ślisko. Kierowcy, warto zdjąć nogę z gazu!

O poranku temperatura na minusie, ale po południu i wieczorem temperatura wzrośnie do plus 2 stopni Celsjusza. - Południowo zachodni wiatr będzie słaby, a ciśnienie atmosferyczne po południu zacznie rosnąć - zapowiada Rafał Maszewski, dyżurny synoptyk z Torunia. 

Kiepskie warunki do jazdy także w nocy, kiedy to znowu pojawią się przymrozki. Poza tym wystąpi mgła, która w znacznym stopniu ograniczy widoczność.

Reklama

Jaka pogoda zapowiada się nam na kolejne dni? Jutro u nas pochmurno, ale już raczej bez opadów. Temperatura na lekkim plusie. W niedzielę za oknami ma być już nieco przyjemniejszy widok - pojawią się dłuższe przejaśnienia w postaci słońca i błękitu na niebie. Tego dnia na termometrach zobaczymy "piątkę" na plusie.

Synoptycy podtrzymują wcześniejsze zapowiedzi o tym, że w czwartek (23.02) poczujemy wiosnę. Będzie słonecznie i ciepło - do plus 15 stopni.

(AM)

fot. własne

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości