Reklama

Uwaga kierowcy! Drogowe utrudnienia w newralgicznym miejscu Torunia

10/01/2020 09:24

Ważna informacja dla kierowców. Jadąc do pracy lub szkoły albo na zakupy szykujcie się na drogowe utrudnienia w Toruniu.

Na placu Skarbka przy wiadukcie Kościuszki w Toruniu układane są pętle indukcyjne. To ważne miejsce na drogowej mapie naszego miasta. Nie trzeba wchodzić w szczegóły, żeby domyślić się, że to - zwłaszcza dla kierowców - nie oznacza nic dobrego. Prace prowadzone są dziś, ale panowie w odblaskowych kamizelkach pojawią się także w weekend (sobota i niedziela) w godz. od 9:00 do 12:00.

Jak informują nas drogowcy, podczas wykonywanych robót mogą występować lokalne przewężenia. Kierowcy, z tego powodu warto zdjąć nogę z gazu i uważnie patrzeć na znaki. W pobliżu placu Skarbka zlokalizowana jest galeria handlowa, są także punkty usługowe i firmy, dlatego może się korkować.

Reklama

Na szczęście sąsiednia ul. Żółkiewskiego jest przejezdna zarówno w stronę centrum miasta, jak i Rubinkowa. Prace związane z przebudową drogi już się zakończyły. Inwestycja objęła nie tylko wymianę nawierzchni i podbudowy na całej długości, czyli od placu Skarbka do estakady im. inż. Marka Sudaka (estakada Żółkiewskiego).

Prace dotyczyły także wymiany oświetlenia, remontu ścieżki rowerowej, modernizacji sygnalizacji świetlnej, pojawiło się też nowe oznakowanie.

(AM)

fot. ilistracyjne

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości