Reklama

Synoptycy zapowiadają duże zmiany. Jaka pogoda na najbliższe dni?

19/01/2021 08:50

Śnieg i kilkunastostopniowe mrozy? Z taką pogodą już się żegnamy. Za oknami szykują się duże zmiany - zapowiadają synptycy.

Nadchodzi odwilż. - Napływać będzie coraz cieplejsza masa powietrza i po południu temperatura w naszym mieście wzrośnie do około 0 st. - zapowiada Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu internetowego pogodawtoruniu.pl.

Przed nami pochmurny dzień z przelotnymi opadami śniegu, w nocy z wtorku na środę (19/20 stycznia) wystąpi śnieg z deszczem. Nie ma większych szans na przejaśnienia w postaci słońca czy błękitu na niebie.

Nadal jest ślisko. Jak nas informujecie, kiepskie warunki do jazdy panują teraz na drodze krajowej nr 80 - chodzi o odcinek Toruń-Bydgoszcz. Policja radzi, by zdjąć nogę z gazu i zachować odpowiedni odstęp od pozostałych pojazdów.

Reklama

Wiatr z południa powieje z umiarkowaną prędkością. Warunki biometeorologiczne są niekorzystne, do tego ciśnienie atmosferyczne wyraźnie spada - z tego powodu może nas dopaść senność i zmęczenie. 

Jaką pogodę przyniosą nam kolejne dni? Do piątku temperatura w dzień na plusie (do 5 st. C). Poza tym dużo chmur, ale także chwilowe przejaśnienia. Zima nie powiedziała jeszcze jednak ostatniego słowa - opady śniegu mają jeszcze powrócić. I to jeszcze w styczniu.

(AM)

fot. pixabay

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości