Trwa budowa nowego dyskontu pod Toruniem. Zakupy zrobimy tam najwcześniej w ostatnim kwartale bieżącego roku.
Spółka Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka potwierdziła naszej redakcji, że zamierza otworzyć swój nowy sklep na terenie powiatu toruńskiego.
Market znajdzie się w obiekcie, który powstaje przy skrzyżowaniu ulic Nad Strugą i Kowalewskiej w Grębocinie. To miejsce położone bezpośrednio przy drodze krajowej nr 15, oddalone o kilkaset metrów od skrzyżowania „krajówki” z drogą wojewódzką 552, łączącą Lubicz i Łysomice.
Inwestorem w tym przypadku jest spółka Darxa i Wspólnicy z Lubicza. Realizacja zadania rozpoczęła się w czerwcu. W galerii pod tytułem tekstu umieszczamy aktualne fotografie z placu budowy oraz kilka zdjęć pokazujących postęp prac.
Nie wiadomo jeszcze, jednak kiedy ruszył działalność dyskontu. Na razie sieć zdradza jedynie, że otwarcie będzie możliwe w ostatnim kwartale bieżącego roku i prawdopodobnym terminem wydaje się listopad. Bliżej tego terminu poznamy również dokładną wielkość marketu, jego wyposażenie oraz zagospodarowanie terenu.
Autor: Arkadiusz Kobyliński
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nasna Facebooku
Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!