Reklama

Nowa Biedronka pod Toruniem. Będzie gotowa jeszcze w tym roku

Arkadiusz Kobyliński
13/08/2022 05:50

Trwa budowa nowego dyskontu pod Toruniem. Zakupy zrobimy tam najwcześniej w ostatnim kwartale bieżącego roku.

Spółka Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka potwierdziła naszej redakcji, że zamierza otworzyć swój nowy sklep na terenie powiatu toruńskiego. 

Market znajdzie się w obiekcie, który powstaje przy skrzyżowaniu ulic Nad Strugą i Kowalewskiej w Grębocinie. To miejsce położone bezpośrednio  przy drodze krajowej nr 15, oddalone o kilkaset metrów od skrzyżowania „krajówki” z drogą wojewódzką 552, łączącą Lubicz i Łysomice. 

Inwestorem w tym przypadku jest spółka Darxa i Wspólnicy z Lubicza. Realizacja zadania rozpoczęła się w czerwcu. W galerii pod tytułem tekstu umieszczamy aktualne fotografie z placu budowy oraz kilka zdjęć pokazujących postęp prac. 

Reklama

Nie wiadomo jeszcze, jednak kiedy ruszył działalność dyskontu. Na razie sieć zdradza jedynie, że otwarcie będzie możliwe w ostatnim kwartale bieżącego roku i prawdopodobnym terminem wydaje się listopad. Bliżej tego terminu poznamy również dokładną wielkość marketu, jego wyposażenie oraz zagospodarowanie terenu.

Autor: Arkadiusz Kobyliński

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nasna Facebooku

Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości