29°C bezchmurnie

Oryginalna inicjatywa wójta Jacka Czarneckiego. Kręci serial o gminie Chełmża [WIDEO]

Wójt Jacek Czarnecki nie poszedł w ślady wielu innych samorządów i nie zlecił kręcenia krótkich filmów informacyjnych na temat swojej gminy. Zrobił coś innego - postanowił zrealizować krótką serię filmów, której sam jest głównym bohaterem.

- Dbać o formę lubię, postanowiłem więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i pokazać Wam przy okazji, co udało się zrobić w naszej gminie - pisze na swoim facebookowym profilu Jacek Czarnecki, komentując premierowy odcinek swojego miniserialu. - To, co widziałem i zarejestrowałem, w kilku odcinkach krótkiego serialu pokazać Wam chciałem - kończy.

Seria zatytułowana została “Rowerem przez gminę Chełmża z wójtem Jackiem Czarneckimi”. Pierwszy odcinek trwa nieco ponad półtorej minuty, a główny bohater odwiedza w nim sołectwo Skąpe. Zatrzymuje się przy zmodernizowanym budynku, w którym obecnie mieści się gminne przedszkole.

Po krótkiej rozmowie z jedną z przedszkolanek wójt stwierdza, że przedszkole tak mu się spodobało, że chyba sam będzie do niego uczęszczał. Odcinek kończy się słowami “Jedziemy dalej”, co z pewnością jest zapowiedzią kolejnych.

(Mateusz Srebniak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


gmina chełmża, jacek czarnecki, film, serial - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się