Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja festiwalu Festiwal EnergaCAMERIMAGE. Organizatorzy zdecydowali, że w tym roku karty wstępu otrzymają tylko osoby zaszczepione.
Prestiżowy festiwal filmowy EnergaCAMERIMAGE po raz kolejny odbędzie się w CKK Jordanki w Toruniu. Rozpocznie się 13 listopada i potrwa przez tydzień. Na stronie internetowej festiwalu jest już dostępny program, ale organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian, dlatego warto codziennie odwiedzać witrynę EnergaCAMERIMAGE.
W zeszłym roku festiwal został w całości przeniesiony do sieci. Tym razem wydarzenie będzie dostępne tylko dla osób zaszczepionych.
- Biorąc pod uwagę przewidywania związane z nadejściem czwartej fali pandemii koronawirusa w Polsce, a także po uważnym przeanalizowaniu metod zapewniania bezpieczeństwa wdrażanych przez inne międzynarodowe festiwale filmowe, zdecydowaliśmy się na organizację Festiwalu w sposób zapewniający maksimum filmowych wrażeń przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa - napisali dyrektor wydarzenia Marek Żydowicz i jego zespół.
To oczywiście nie wszystkie zasady. W trakcie EnergaCAMERIMAGE konieczne będzie zakładanie maseczki zasłaniającej usta i nos, dezynfekowanie dłoni czy zachowanie 1,5 m odstępu pomiędzy widzami.
- Liczba miejsc udostępniona w kinach będzie dostosowana do bieżących wymogów. Przed Festiwalem zamieścimy również na stronie regulamin szczegółowo opisujący zasady sanitarne, a wszystkie miejsca festiwalowe zostaną przystosowane do wymogów bezpieczeństwa. Ponadto wzmożona zostanie kontrola tożsamości osób wchodzących do miejsc festiwalowych - dodaje Żydowicz.
Karta wstępu w przedsprzedaży kosztuje 350 zł, a w sprzedaży festiwalowej 400 zł. Warunkiem odbioru karty wstępu w Recepcji Festiwalowej będzie okazanie certyfikatu COVID-19 poświadczającego przyjęcie pełnej dawki zaszczepienia przeciwko COVID-19. Z kolei karta wstępu online to koszt 150 zł w przedsprzedaży i 180 zł w sprzedaży festiwalowej.
EnergaCAMERIMAGE to pierwszy tak duży festiwal filmowy w Polsce, który zostanie zorganizowany tylko dla zaszczepionych. Poza granicami kraju to jednak normalne - pokazanie paszportu covidowego to standard, który nie budzi żadnych kontrowersji.
(FS)
Fot. Pixabay
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!