Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w Lubiczu Górnym (powiat toruński). Kierowca, który uciekł z miejsca zdarzenia, został zatrzymany przez Policję. Był pijany.
Dziś (11 sierpnia) około godziny 3:00 w nocy na ul. Warszawskiej w Lubiczu Górnym doszło do bardzo groźnej sytuacji. Osobowe Suzuki poruszające się w kierunku Dobrzejewic uderzyło w bariery dźwiękochłonne. Impet spowodował, że dwie osoby siedzące z tyłu wyleciały z pojazdu.
Właśnie one, plus pasażer z przedniego siedzenia zostały zabrane przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Na szczęście skończyło się ogólnym poturbowaniem, a nie poważnymi, zagrażającymi zdrowiu obrażeniami. Wiadomo już, że kierowca bezpośrednio po zdarzeniu oddalił się z miejsca wypadku. Policjanci jednak szybko namierzyli mężczyznę.
- Mundurowi udali się do miejsca jego zamieszkania. Okazało się, że 21-latek, po dwóch godzinach od zdarzenia był nietrzeźwy, miał ponad promil alkoholu we krwi - informuje Marta Nawrocka z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.
Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu w Dobrzejewicach. Teraz Policja prowadzi działania zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności i przyczyny wypadku.
*
Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: redakcja@ototorun.pl
Autor: Arkadiusz Kobyliński
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nasna Facebooku
Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!