Reklama

Kayah złożyła w Toruniu hołd dla bohaterów walki z COVID-19

21/10/2022 10:00

W poniedziałkowy wieczór (17 października) w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, w podziękowaniu za wysiłek, jaki włożył personel medyczny w ratowanie życia i zdrowia mieszkańców podczas pandemii, samorząd województwa zorganizował uroczysty koncert „Dziękujemy – hołd dla medyków – hołd dla bohaterów walki z COVID-19”.

Kayah, Aga Twardowska i Anna Grzelak wykonały utwory Kaliny Jędrusik, Marii Koterbskiej i Zdzisławy Sośnickiej z autorskiego koncertu „Dumne One”, którego premiera odbyła się w Filharmonii Pomorskiej.

Artystkom towarzyszyła Capella Bydgostiensis. W wydarzeniu uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

Partnerem modułu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości