W poniedziałkowy wieczór (17 października) w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, w podziękowaniu za wysiłek, jaki włożył personel medyczny w ratowanie życia i zdrowia mieszkańców podczas pandemii, samorząd województwa zorganizował uroczysty koncert „Dziękujemy – hołd dla medyków – hołd dla bohaterów walki z COVID-19”.
Kayah, Aga Twardowska i Anna Grzelak wykonały utwory Kaliny Jędrusik, Marii Koterbskiej i Zdzisławy Sośnickiej z autorskiego koncertu „Dumne One”, którego premiera odbyła się w Filharmonii Pomorskiej.
Artystkom towarzyszyła Capella Bydgostiensis. W wydarzeniu uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.
Partnerem modułu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!