Reklama

Gwiazdy zaśpiewały z okazji dnia matki w Toruniu

27/05/2022 09:30

W czwartek (26) maja w hali widowiskowo-sportowej Arena Toruń odbył się specjalny koncert dedykowany wszystkim mamom. To już trzynasta odsłona tego corocznego wydarzenia, organizowanego przez marszałka Piotra Całbeckiego z okazji Dnia Matki.

Podczas tegorocznego koncertu wystąpili: Ania Dąbrowska, Anika Dąbrowska, Jolanta Fraszyńska, Emilia Komarnicka, Siostry Melosik, Rafał Brzozowski, Sławek Uniatowski oraz grupa dzieci z Ukrainy. Oprawę muzyczną zapewnił zespół wokalno-instrumentalny pod kierownictwem Piotra Dziubka.

Bezpłatne wejściówki można było odbierać w wyznaczonych punktach w Toruniu, Bydgoszczy, Grudziądzu, Włocławku i Inowrocławiu.

Wydarzenie transmitowano na żywo 26 maja w Programie 1 TVP w TVP Polonia. 

Kolejne emisje:

  • TVP Kobieta - 29 maja 14:35
  • TVP Rozrywka - 30 maja 22:40

Organizację koncertu sfinansowano z budżetu samorządu województwa kujawsko-pomorskiego.

Reklama

Partnerem modułu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości