Reklama

Gwiazdy pod wspólnym niebem w Toruniu. Prowadzącym Maciej Orłoś

23/08/2021 07:30

Małgorzata Ostrowska, Natalia Nykiel, Tomasz Organek i Andrzej Piaseczny to tylko kilkoro artystów, którzy pojawili się na plenerowej scenie w sobotę (21 sierpnia) podczas koncertu „Pod wspólnym niebem”, na który zaprosił marszałek Piotr Całbecki. Wydarzenie dedykowane było pracownikom służby zdrowia zaangażowanym w walkę z pandemią.

Koncert jak co roku przyciągnął licznych fanów różnych gatunków muzycznych. Na scenie plenerowej za Urzędem Marszałkowskim pojawili się znani polscy artyści: Małgorzata Ostrowska, Natalia Nykiel, Agnieszka Musiał, Tomasz Organek, Mariusz Lubomski, Kamil Bednarek i Andrzej Piaseczny. Wydarzenie poprowadził Maciej Orłoś.

Koncert finansowany był ze środków funduszy europejskich.

Widowisko muzyczne towarzyszyło najstarszemu i najbardziej prestiżowemu wydarzeniu lotniczemu na świecie – 64. Międzynarodowym Zawodom o Puchar Gordona Bennetta.

Reklama

Partnerem modułu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości