- Szykujcie się na duże zmiany w pogodzie - zapowiadają synoptycy. Po słonecznych i ciepłych dniach przypomni o sobie zima.
Na pogodę od dobrych kilku dni nie powinniśmy narzekać. Jest ciepło i słonecznie. Także dziś pogoda ma dopisywać, choć będzie nieco chłodniej. - Po zimnym poranku, po południu temperatura powietrza wzrośnie do ok. 13/14 stopni. Odczujemy łagodny chłód - zapowiada Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu internetowego pogodawtoruniu.pl.
Północno-zachodni, pod koniec dnia północny wiatr będzie słaby, tylko okresami umiarkowany. Wysokie ciśnienie atmosferyczne delikatnie spada, ale warunki biometeorologiczne są na ogół korzystne.
W nocy z czwartku na piątek (24/25 marca) pogodnie z lokalnymi mgłami, które utrudniać będą jazdę kierowcom. Powrócą do nas przymrozki - na skali "dwójka" z minusem.
W piątek ma być nieco cieplej, z kolei w weekend nadejdzie do nas ochłodzienie, zarówno w sobotę, jak i niedzielę do 10 stopni. Słoneczny wyż zacznie słabnąć. Gwałtowne załamanie pogody nadejdzie w poniedziałek - tego dnia spodziewajcie się silnego wiatru i dużego zachmurzenia, w kolejnych dniach pojawią się opady deszczu ze śniegiem i śniegu.
(AM)
Fot. UM Toruń
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!