Reklama

Groźny wypadek w Toruniu. Auto wypadło poza jezdnię [FOTO]

09/03/2020 15:39

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w sobotnie przedpołudnie na drodze na wysokości Barbarki.

O dużym szczęściu może mówić 34-letni kierowca osobowego Fiata Stilo, który w minioną sobotę (7.03) ok. godz. 10:30 na drodze na wysokości toruńskiej Barbarki w kierunku Łubianki nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał z pasa drogi.

Kierowca jechał sam i na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Za doprowadzenie do kolizji w wyniku nieostrożnej jazdy otrzymał  mandat i punkty karne.

Policjanci kolejny raz apelują do kierowców o ostrożność. - Pamiętajmy, że nadmierna prędkość lub nieostrożna jazda mogą doprowadzić do zdarzeń o nieodwracalnych skutkach - mówi Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Kierowcy, noga z gazu!

Reklama

Zdjęcia z tego zdarzenia znajdziecie pod tytułem tego newsa.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: redakcja@ototorun.pl

(AM)

fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości