Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w sobotnie przedpołudnie na drodze na wysokości Barbarki.
O dużym szczęściu może mówić 34-letni kierowca osobowego Fiata Stilo, który w minioną sobotę (7.03) ok. godz. 10:30 na drodze na wysokości toruńskiej Barbarki w kierunku Łubianki nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał z pasa drogi.
Kierowca jechał sam i na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Za doprowadzenie do kolizji w wyniku nieostrożnej jazdy otrzymał mandat i punkty karne.
Policjanci kolejny raz apelują do kierowców o ostrożność. - Pamiętajmy, że nadmierna prędkość lub nieostrożna jazda mogą doprowadzić do zdarzeń o nieodwracalnych skutkach - mówi Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Kierowcy, noga z gazu!
Zdjęcia z tego zdarzenia znajdziecie pod tytułem tego newsa.
*
Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: redakcja@ototorun.pl
(AM)
fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!