Gmina Łysomice zaprasza na obchody Dnia Kobiet. W tym roku odbędzie się on w sobotę (7 marca) na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Turznie.
Prawie 400 kobiet, występy oraz dużo tańca i zabawy. Tak gmina Łysomice świętowała przed rokiem. Teraz wójt oraz przewodniczący rady gminy zapraszają na kolejną edycję tej corocznej imprezy. Odbędzie się ona w sobotę (7 marca) na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Turznie. Początek zabawy o godzinie 16:00. Jakie atrakcje przygotowały władze dla kobiet w tym roku?
O dobry humor i uśmiech zgromadzonych Pań zadba znany z gminnych wydarzeń Kabaret Kowalewiacy. Strefa urody znajdzie się przy stoiskach kosmetycznych okazja do zapoznania się z produktami do pielęgnacji i sposobami ich wykorzystania. Za muzykę i taneczną zabawę odpowiadać będzie DJ Jacuch.

Natomiast, aby uwiecznić te chwile relaksu na fotografii przygotowana zostanie fotobudka. Taka okazjonalna pamiątka, przynajmniej przez kolejne 12 miesięcy, nie pozwoli zapomnieć o gminnej imprezie. Warto dodać, że na kobiety uczestniczące w gminnym święcie będzie czekał poczęstunek.
Wejściówki na "Dzień Kobiet w Gminie Łysomice" do nabycia w bibliotekach publicznych zlokalizowanych na terenie gminy. Święto Pań, które podobnie jak w zeszłym roku odbędzie się w “wystrojonej” i udekorowanej Szkole Podstawowej w Turznie to nie tylko okazja do tańców i zabawy. Dla wielu kobiet to również szansa na spotkanie i porozmawianie ze znajomymi oraz czas odpoczynku od codziennych obowiązków.
(Arkadiusz Kobyliński)
fot. Urząd Gminy Łysomice
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!