Reklama

Eko-inwestycje na autostradzie między Toruniem a Tuszynem!

11/12/2019 14:55

Na autostradzie A1 na odcinku Toruń - Tuszyn pojawią się nowe stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Poznaliśmy oferty w przetargu na zapewnienie ogólnodostępnych punktów ładowania pojazdów elektrycznych na kolejnych MOP-ach zlokalizowanych na kluczowych odcinkach. Postępowanie dotyczyło autostrad A1, A2 i A4. Wpłynęło w sumie 27 ofert od trzech firm - aktualnie trwa ich ocena.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, z wybranymi firmami zawarte zostaną 10-letnie umowy na dostawę usługi ładowania pojazdów elektrycznych.

Na autostradzie A-1 na odcinku Toruń - Tuszyn nowe stacje ładowania zostaną zlokalizowane na MOP-ach Kałęczynek Wschód i Kałęczynek Zachów, Ludwinowo Północ i Ludwinowo Południe, Strzelce Północ i Strzelce Południe, Głowno Wschód i Głowno Zachód i Skoszewy Wschód i Skoszewy Zachód,

Reklama

Umowę z dzierżawcami drogowcy planują podpisać w pierwszym kwartale 2020 roku.

(Redakcja)

fot. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości