Reklama

Duże zmiany w pogodzie. Do Torunia nadchodzi arktyczne powietrze

28/03/2022 08:49

Koniec słonecznej aury? Synoptycy zapowiadają pogorszenie pogody. Od wtorku ma być chłodno i pochmurno, ale raczej bez opadów.

Dziś jeszcze całkiem niezła pogoda. Na niebie zdecydowanie dominować ma błękit - to oznacza, że będzie dużo słońca. Temperatura w poniedziałek podskoczy do maksymalne 14 stopni, to zapewni nam komfort termiczny.

Zachodni wiatr umiarkowany, chwilami dość silny. Biomet jest neutralny, a ciśnienie atmosferyczne wyraźnie spada, dlatego możemy odczuwać senność i zmęczenie. W nocy z poniedziałku na wtorek (28/29 marca) bez opadów i na lekkim plusie.

W kolejnych dniach już tak dobrze nie będzie. W związku z wirami niżowymi czeka nas napływ arktycznego powietrza. - Bardzo szybko powrócą również noce i poranne przymrozki. Niestety, opadów bardzo mało... - zapowiada Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu internetowego.

Reklama

Od wtorku dużo chmur i zdecydowanie niższa temperatura. Co najmiej do końca tego tygodnia na skali zobaczymy nie więcej niż 8 stopni.

(AM)

Fot. Pixabay

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości