Synoptycy zapowiadają znaczne ocieplenie. Temperatura podskoczy do nawet 25 stopni. Kiedy tak się stanie? Sprawdzamy.
To będzie słoneczny, a wręcz bezchmurny dzień. Opady deszczu nam nie grożą, co jeszcze bardziej skomplikuje sytuację w podtoruńskich lasach. Jak Was na bieżąco informujemy, wilgotność ściółki jest na bardzo niskim poziomie - panuje duże zagrożenie pożarowe.
Na termometrach jak na razie bez szału. Temperatura w naszym mieście, w tym najcieplejszym momencie, podskoczy do maksymalnie 19 stopni. - Popołudniową porą odczuwać będziemy komfort termiczny - zapowiada Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu internetowego pogodawtoruniu.pl. W nocy na skali "trójka" z plusem, a przy gruncie okolice "zera".
Wiatr ma być słaby, okresami niewyczuwalny ze zmiennym kierunkiem. Ciśnienie atmosferyczne z biegiem dnia zacznie spadać. Warunki biometeorologiczne są obojętne, bez wpływu na nasze samopoczucie.
Jutro znacznie cieplej. Temperatura podskoczy do 25 stopni, tak samo ma być w piątek. Tego dnia mogą też pojawić się lokalne burze. W weekend pogoda się pogorszy. Na toruńskich termometrach zobaczymy poniżej 20 st.
(AM)
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!