Reklama

Do Torunia nadchodzi „bomba ciepła”. Temperatura mocno w górę

11/04/2022 08:53

Dobre informacje od synoptyków. W ciągu najbliższych dni na termometrach w naszym mieście zobaczymy 18 stopni.

Przed nami dzień z pogodową mieszanką. - Spodziewajcie się zarówno słońca, jak i chmur, które przyniosą ze sobą przelotne opady deszczu i krupę śnieżną - zapowiada Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu internetowego pogodawtoruniu.pl. Parasole przydadzą się nam po południu i wieczorem.

Temperatura jeszcze bez szału. W tym najcieplejszym momencie na termometrach w naszym mieście zobaczymy 9 stopni. Jednak odczucie chłodu wzrośnie z powodu umiarkowanego wiatru, który powieje z zachodu.

Ciśnienie atmosferyczne z delikatnymi wahaniami, a warunki biometeorologiczne są w łagodnym stopniu niekorzystne. W nocy z poniedziałku na wtorek (11/12 kwietnia) już pogodnie, ale ze słabym mrozem (-2 stopnie). Warunki do jazdy pogorszą także lokalne mgły.

Reklama

Z każdym kolejnym dniem będzie u nas coraz cieplej. W czwartek (14 kwietnia) temperatura podskoczy do nawet 18 stopni. Nie oznacza to jednak, że podczas świąt będzie ciepło. W piątek ponownie nadejdzie do nas ochłodzenie.

(AM)

Fot. SK-Foto/UM Toruń

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości