Reklama

Do Torunia nadchodzi „bomba ciepła”. Takiej anomalii pogodowej nie było już dawno

22/02/2021 08:52

Całkiem przyjemnie upłynął nam ten weekend. Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek ocieplenia. Jaka pogoda na dziś i kolejne dni?

Przed nami słoneczny dzień. Chmury nad naszym miastem też się pojawią, ale będą w mniejszości i na pewno nie przyniosą ze sobą opadów. Parasole zatem odstawiamy na bok.

Jakie wartości na termometrach? Tu też nie powinniśmy narzekać... - Po południu temperatura powietrza wzrośnie do około 8 stopni Celsjusza, odczuwać będziemy łagodny chłód - zapowiada Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu internetowego pogodawtoruniu.pl. 

W nocy z poniedziałku na wtorek (22/23.02) pojawią się słabe przymrozki (-1 st.) i lokalne mgły, które znacznie ograniczą widoczność. Uważać powinni zwłaszcza kierowcy - warunki na drogach z tego powodu nie będą najlepsze.

Reklama

Z każdym kolejnym dniem ma być u nas coraz cieplej. Nadchodzi znaczne ocieplenie, które przez synoptyków nazwane zostało "bombą ciepła". Rzeczywiście, jak na luty należy spodziewać się wysokich temperatur. 

Kulminacyjnym dniem ma być najbliższy czwartek (25.02). Tego dnia u nas 15 stopni i pełne słońce. Potem zrobi się o kilka kresek mniej, ale przymrozki raczej nam nie grożą.

(AM)

fot. własne

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo otoTorun.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości