Po bardzo niespokojnym czwartku, piątek za oknami ma być już całkiem niezły. Przede wszystkim nie zabraknie u nas słońca.
Czwartek mamy już za sobą. Tego dnia pogoda była wyjątkowo dynamiczna. Śnieg i silny wiatr, a potem nagle słońce i tak na zmianę... Dziś już ma być zupełnie inaczej. - W piątek dość często zaświeci słońce i opadów nie musimy się obawiać - zapowiada Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu internetowego pogodawtoruniu.pl.
W południe, a także wczesnym popołudniem na termometrach zobaczymy +1 stopień. Temperatura odczuwalna będzie jednak niższa przez momentami dość silny wiatr z północnego-zachodu, który przyspieszy do maksymalnie 40-50 km/godz. Dopiero pod koniec dnia nieco osłabnie.
Ciśnienie atmosferyczne wolno rośnie, a warunki biometeorologiczne są neutralne, czyli bez wpływu na nasze samopoczucie. Noc z piątku na sobotę (21/22 stycznia) dość pogodna i z lekkim mrozem, na skali -3 st.
W nocy z piątku na sobotę przewaga rozpogodzeń i bez opadów oraz umiarkowany północno zachodni wiatr - utrzyma się słaby mróz do -3 st.
(AM)
fot. Sławomir Kowalski/UM Toruń
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Przeczytałeś właśnie artykuł na stronie www.ototorun.pl. To portal internetowy, który codziennie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Torunia i regionu. To doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Zaufało nam już wiele prestiżowych firm z naszego miasta. Jesteś zainteresowany reklamą? Napisz na e-mail: t.kaczynski@ototorun.pl lub zadzwoń - tel. 531 515 707.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!