Sławomir Mentzen: Cudowne dziecko robotnika i chłopa - Jan Krzysztof Ardanowski

Partie Polityczne, Sławomir Mentzen Cudowne dziecko robotnika chłopa Krzysztof Ardanowski - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 05/03/2019 08:11

O najnowszych pomysłach ministra rolnictwa z Torunia, Jana Krzysztofa Ardanowskiego pisze były kandydat na prezydenta Torunia, Sławomir Mentzen. Zapraszamy do lektury.

Cudowne dziecko robotnika i chłopa, minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski zapowiedział, że zamierza wprowadzić przepisy nakazujące sklepom zakup co najmniej 50% towaru polskiego. Mamy nadzieję, że obejmie to też sklepy z elektroniką, salony samochodowe, sklepy z winami, herbatą i kawą. 

Do tej pory, zgodnie z kapitalistycznym, uciskającym robotników i chłopów, imperialistycznym prawem, każdy sprzedawca mógł samodzielnie wybierać swój asortyment. Władza ludowa powiedziała gromkie "Nie!" tej robionej pod kapitalistów i spekulantów patologii. Wielki kapitał, który na wszelkie sposoby popiera obszarników i przedsiębiorców w ich codziennej walce, przeciwko nam, który spętał nam ręce i nogi i zepchnął nas do położenia wyzutych z praw niewolników; który bestialsko zdeptał i sponiewierał to, co mamy najświętszego – naszą godność ludzką - ten właśnie kapitał chwieje się teraz i traci grunt pod nogami! 

Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, który będzie chciał kupić pomarańcze lub ananasy, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny.

Sławomir Mentzen

Sławomir Mentzen to przede wszystkim były kandydat na prezydenta Torunia. Ponadto jest doktorem nauk ekonomicznych, przedsiębiorcą oraz wiceprezesem partii „KORWiN” Janusza Korwin-Mikkego. 

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

sławomir mentzen, jan krzysztof ardanowski, janusz korwin-mikke, minister rolnictwa - komentarze opinie

 • Wojtek - niezalogowany 2019-03-07 08:52:25

  Obrzydliwe szydzenie z czyjegoś niskiego pochodzenia społecznego jako punkt wyjścia do komentowania jego propozycji politycznych przyprawia mnie o mdłości. Przypomina bowiem czasy, o których ów młodzieniec nie pamięta, natomiast do których tu się odwołuje w swych karkołomnych paralelach.

 • gość 2019-03-08 18:11:15

  pan menzen umie i potrafi tylko atakowac...

 • gość 2019-03-09 08:28:31

  Agresywny kapitalizm, którego wcieleniem jest imć Mentzen, cywilizowany świat powoli odrzuca.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-17 12:01:02

  Salony samochodowe ? Co bedzieny polonezy sprzedawać

 • gość 2019-03-18 15:07:30

  Wojtuś Wojtuś, doedukuj się, a nie farmazony ględzisz

 • gość 2019-11-08 18:29:20

  Czy Pan Sławomir Mentzen jest współczesną odmianą Pana Leszka Balcerowicza i nie wie, że pieniądze biorą się tylko z pracy.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama