6°C bezchmurnie

Get Well odjechał „tajemniczy” sparing na Motoarenie [FOTO]

Wczoraj (12 kwietnia) podopieczni Jacka Frątczaka zmierzyli się na Motoarenie z Orłem Łódź. W barwach Get Well wystąpił między innymi Chris Holder.

Wczoraj na Motoarenie odbył się mecz Get Well Toruń - Orzeł Łódź. Jednak na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu z Torunia nie ma żadnej wzmianki o tym wydarzeniu. To celowy zabieg Jacka Frątczaka, który chciał rozegrać „tajemniczy” sparing.

Skąd w ogóle wiadomo, że mecz się odbył? Zdradził to Joe Parsons z Monster Energy. Sponsor między innymi Jacka i Chrisa Holderów zamieścił na swoim instastory na Instagramie krótkie filmiki z czwartkowego treningu (kilka zdjęć możecie zobaczyć w galerii pod tytułem newsa).

 

Oczywiście nie znamy końcowego wyniku i punktacji poszczególnych zawodników. Aczkolwiek na filmikach widać, że w sparingu wziął udział Chris Holder. W jednym z nich Australijczyk zdecydowanie dystansuje pozostałych rywali i jest gotowy na sobotnie starcie z Betardem Spartą Wrocław.

Niewiele na temat sparingu można się dowiedzieć od Jacka Frątczaka. W rozmowie z portalem Sportowe Fakty menadżer Get Well Toruń stwierdził tylko: „wiem, że jacyś zawodnicy ścigali się spod taśmy, ale nie wiem, kto to był. Wynik? Nie znam”.

(Filip Sobczak)

 

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Get Well odjechał „tajemniczy” sparing na Motoarenie [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się