Akcja ratunkowa na nowym moście drogowym w Toruniu!

Straż Miejska, Akcja ratunkowa nowym moście drogowym Toruniu! - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 15/07/2019 15:14

Niecodzienna sytuacja na nowym moście drogowym w Toruniu. Dwóch nastolatków siedziało na środkowym cokole przęsła przeprawy.

Do tego zdarzenia doszło w niedzielny poranek (14 lipca) na moście drogowym im. gen. Elżbiety Zawackiej. - Otrzymaliśmy telefoniczne zgłoszenie o osobie, która stoi za barierką mostu i szykuje się do skoku. Natychmiast w to miejsce wysłany został patrol. Po kilku minutach strażnicy byli na miejscu - mówi Jarosław Paralusz, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Toruniu.

Funkcjonariusze zauważyli dwie młode osoby, które znajdowały się, i tu uwaga, na środkowym cokole przęsła mostu. Jak to się stało, że się tam znaleźli? - Panowie stwierdzili, że zeskoczyli z barierek i ześlizgnęli się po przęśle. Strażnicy polecili mężczyznom pozostanie na miejscu, a sami wezwali służby ratownicze - wyjaśnia Jarosław Paralusz ze Straży Miejskiej. 

Strażacy, którzy przyjechali na miejsce asekurowali młodych ludzi podczas zejścia schodami awaryjnymi, a następnie przewieźli ich łodzią na brzeg. Sprawcami tego całego zamieszania okazali się dwaj mieszkańcy Torunia w wieku 17 i 18 lat, którzy trafili w ręce policji. 

Na szczęście nikomu nic się nie stało

(AM)

fot. most.torun.pl

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń, most drogowy, most elżbiety zawackiej - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 17:04:53

    Straż Miejska ......coś więcej ?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 17:36:38

    To przecież Perłayt!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 18:18:57

    Obciążyć kosztem za akcję i nauczą się gdzie można spędzać czas wolny.

  • gość 2019-07-15 18:25:52

    Powinno się ich ukarać.Porządny mandat i prace społeczne.Gówniarze,nie wiedzą co z nudy robić.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 19:56:07

    Po 50 tys. Na głowę za akcję. I niech za pracę się wezmą lewe sieroty .

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 20:58:12

    Policji, nie policji.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 23:40:47

    Te teksty z linczem , co za bieda . Zero refleksji.

  • Festina Lente - niezalogowany 2019-07-15 23:44:52

    Może co niektórzy przypomną sobie, co robili za młodu - wszyscy tu świętojebliwi i tylko aureolka na głowę ?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 00:23:04

    Se chlopaki chcieli po fazowac i zaraz wielki ambaras

  • gość 2019-07-16 00:40:33

    Cała szopka o takie coś ? Współczuję młodym...

  • Gomario33 - niezalogowany 2019-07-16 08:02:30

    Kurotor do 21 rachunek za przedsiewziecie rodzicom i 40 godz miotły z zamiennikiem na 7 dni puchy.to by im pomogło.

  • Pawello - niezalogowany 2019-07-16 08:25:56

    Piszecie takie wypowiedzi jak byście byli świętojebliwi! Jesteście żałośni! Gdy człowiek jest młody odwala i szuka rozrywki lub swojego konta, a wy jesteście (oczywiście co nie którzy - czyli większość) tacy jak byście przesiedzieli całe życie w kościele... Pozdro dla kumatych

  • Gośćzuza - niezalogowany 2019-07-16 10:56:39

    Pawelko nikt nie jest świetnym, ale co byś powiedział gdyby spadli i się zabili?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 11:30:04

    Gośćzuza nikt by się o tym nie dowiedział ;)

  • Daniel - niezalogowany 2019-07-16 12:34:35

    Szkoda, że tak się to skończyło. Przecież bez problemu można tam wejść z powrotem. Amatorzy

  • Mario33 - niezalogowany 2019-07-16 13:12:36

    Szczupaki by sie najadły :)

  • Gośćja - niezalogowany 2019-07-16 17:26:44

    Bedzie co wspominac na starosc a powaznie nikt nie spytal czy to glupia zabawa czy moze jeden poszedl za drugim bo chcial skakac

  • Gośćmiki - niezalogowany 2019-07-16 18:11:33

    Dno! Gdy czytam te komentarze. Sami po służy nie dzwonili, tylko jakiś życzliwy zadzwonił że ktoś szykuje się do skoku. Niech on płaci. A chłopaki sami by zeszli, skoro potrafili tam wejść...

  • Gośćmiki - niezalogowany 2019-07-16 18:14:05

    Dno! Gdy czytam te komentarze. Sami po służy nie dzwonili, tylko jakiś życzliwy zadzwonił że ktoś szykuje się do skoku. Niech on płaci. A chłopaki sami by zeszli, skoro potrafili tam wejść...

  • Wacław - niezalogowany 2019-07-28 13:24:45

    czy ta nadgorliwa osoba dzwoniąca "po pomoc" zapytała tych chłopców czy tej pomocy potrzebują? a może zrobiła to złośliwie? chyba to właśnie ona powinna zapłacić za całą "akcję ratowniczą". w młodości nie taki rzeczy się robiło (nie szkodząc nikomu) i nikt nie miał pretensji,

  • gość 2019-10-02 17:27:00

    i przez was nie bedzie nowego odcinka!!! toż to sławny jutuber nie przeszkadzajcie mu w pracy!!

  • gość 2019-10-13 15:37:06

    CO MI PEREŁKE OBRAŻACIE

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie