Wybuch w mieszkaniu przy Gagarina w Toruniu. Są duże zniszczenia

Straż pożarna, Wybuch mieszkaniu Gagarina Toruniu duże zniszczenia - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 08/11/2019 10:00

Nowe informacje w sprawie wybuchu, do którego doszło w mieszkaniu przy ul. Gagarina w Toruniu.

Wybite dwie szyby w drzwiach pomiędzy pomieszczeniami, przewrócona ścianka działowa w największym pokoju - to zniszczenia spowodowane wybuchem, do którego doszło wczoraj (7 listopada) przed godz. 22:00 w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym przy ul. Gagarina na Bielanach w Toruniu.

W momencie tego zdarzenia w pomieszczeniu znajdowały się dwie osoby. - Ranna została 51-letnia kobieta, która z poparzeniami rąk i twarzy trafiła do szpitala - mówi Przemysław Baniecki, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. W środku był też jej 80-letni ojciec, któremu nic się nie stało.

Ze względu na to, że nie doszło do naruszeń ścian konstrukcyjnych, nie była konieczna ewakuacja pozostałych lokatorów tego budynku. Mieszkanie, gdzie doszło do wybuchu, tymczasowo nie nadaje się do użytkowania.

W akcji, która trwała do godz. 0:30 uczestniczyło w sumie pięć jednostek Straży Pożarnej. Na razie nie ustalono źródła wybuchu - policja czeka na szczegółową ekspertyzę biegłych.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(AM)

fot. pixabay.com

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

wybuch, straż pożarna, gagarina, toruń - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama